Як зробити з паперу літак?

Как сделать самолет из бумаги

Сьогодні ми з вами дізнаємося, як зробити паперовий літачок. У своєму дитинстві, я знала всього пару технік виготовлення літачків. І якщо чесно це були не дуже вдалі моделі. Деякі з них абсолютно не літали, або літали зовсім недовго. Давайте розберемося, як взагалі з’явилася ця ідея, робити літачки з паперу.

Перш за все, мистецтво складати папір в фігури, тобто орігамі, вперше з’явилося в Китаї. Але, що стосується ідеї виготовляти літаки з паперу, то це зовсім не дитяча забава. Починаючи з 1930 років, авіаконструктори в випробувaльних центрах, проводили цілком серйозні випробування аеродинамічних властивостей моделей літаків з паперу. Американський концерн Lockheed Corporation першим почав тестувати авіаційні розробки саме на паперових копіях своїх лайнерів. І вже потім це захоплююче заняття стало веселою розвагою для нас.

Що таке паперовий літак?

Адже якщо так задуматися, що таке паперовий літак, це конструкція з паперу, яка здатна парити в повітрі. Для виготовлення дійсно якісної моделі, яка пролетить досить довго, потрібна певна вправність. Адже тут потрібно враховувати примітивні, але такі важливі аеродинамічні властивості майбутнього літачка. Оптимальний розмір, ширину, довжину, вагу, навіть загостреність носової частини літачка. І всі ці дуже важливі параметри, ми можемо перевірити тільки практично. Ми можемо комбінувати різні техніки складання літака, навіть матеріал має значення, чим легший та тонший папір, тим довше буде летіти літак.

Чому один літачок літає добре, а інший ні

Ви задавали собі питання, чому один літачок літає добре, а інший не встигнувши злетіти, каменем падає вниз. І здавалося б, все зроблено однаково, по одній і тій же схемі, з того ж матеріалу. Але все може бути просто, одна сторона на міліметр більше або лінії перегину недостатньо чіткі, і все центр зміщений, при польоті літачок буде більше нахиляться в одну сторону, і далеко не пролетить. Так як найголовніша характеристика хорошого літачка, це дальність його польоту. Як приємно спостерігати за тим як  легко та невимушено  летить паперовий літачок, для якого повітря це рідна стихія, і він так повільно розсікає простір, не поспішаючи на посадку.

Ми підібрали для вас декілька схем, як зробити хороший літачок. Від найпростіших, до більш складних. Дотримуючись наших інструкцій, ви з легкістю зможете зробити будь-який літачок. І навіть придумати свій новий вид літака. Не поспішайте, уважно складайте ваш листочок з майбутнім літачком. Акуратно скручуйте аркуш паперу, намагайтеся правильно надавати форми вашій фігурі, і все обов’язково вийде.

Ваш перший літачок із паперу

Якщо ви новачок в цій не хитрому справі, просувайтеся від легких схем до більш складних. І ви побачите, як орігамі захопить вас, і вироби з паперу стануть для вас улюбленим хобі, про яке ви з гордістю зможете розповісти друзям.

Розберемо кілька простих схем як зробити літачкок з паперу

Як зробити літачок із паперу

  1. Для літачка нам знадобиться аркуш А4;
  2. Покладіть аркуш А4 короткою стороною перед собою;
  3. Зігніть лист навпіл;
  4. До центру аркуша під кутом 45 градусів складіть верхні кути, вони повинні щільно прилягати одне до одного.
  5. Переверніть ваш лист, і зігніть фігуру поперек, де закінчуються наші складені кути;
  6. Ще раз складіть верхні кути;
  7. Під складеними кутами повинен утворитися трикутник, його потрібно пригнути вгору, щоб скріпити крила майбутнього літачка;
  8. Тепер фігуру яка у нас вийшла, складіть навпіл;
  9. Приступимо до виготовлення крил, зігніть кожну сторону до центру;
  10. Тепер тестуємо наш готовий літачок.

Ще більше схем як зробити літачки з паперу

Як зробити літачок із паперу своїми руками Модель літака стилет своїми руками  Різні види літачків з паперу модель літака орігамі просто  Як зробити літачок із паперу просто Різні моделі літаків з паперу своїми руками Як зробити базову модель літачка з паперу Літак з паперу   Моділь істрібітеля з паперу Як зробити літачок з паперу своїми руками Бабка із паперу своїми руками маленький літачок з паперу своїми руками

Застосування паперових літачків в декорі та інтер’єрі

Декор із літачків із паперу Декор із паперу своїми руками Декор своїми руками літачки

Як зробити з паперу літак?

2 коментарі до “Як зробити з паперу літак?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *