Як зробити корабель з паперу?

Как сделать кораблик из бумаги

Паперові кораблики, це головна розвага восени і навесні, коли на подвір’ї вже прохолодно, постійні дощі та калюжі. Тільки веселий різнобарвний кораблик може подолати поганий настрій восени, і прикрасити все навколо. Багато з нас влаштовували змагання, чий кораблик далі пропливе. Тоді в невеликій калюжі зосереджувалась основна флотилія району, бурхливі  хвили калюжі  зрушували з місця будь-який неповороткий пароплав і він ставав справжнім моторним катером. А якщо ще твій кораблик тримався на воді разом з пасажирами, то це просто вищий пілотаж кораблебудування.

Кораблик з паперу це просто

Щоб зробити кораблик з паперу, не потрібно бути майстром орігамі, це досить просто. Потрібно всього лише уважно вивчити інструкцію і попрактикуватися. Але це дуже корисне заняття, дитина розвиває своє просторове мислення, уважність і посидючість.

Всі ми вміємо робити літачки з паперу, але як зробити кораблик знають не всі. Для того, щоб вийшов хороша поробка потрібно докласти трохи зусиль. Адже техніка виготовлення паперового кораблика своїми руками, досить чудернацька і одразу не зрозуміло, як пов’язані рухи між собою і взагалі навіщо стільки разів складати папір.  Спочатку просто квадрат, потім трикутник, а потім раз, і потягнувши за кути, ми отримуємо кораблик.

Сьогодні ми розберемо кілька простих схем, за якими ви зможете зробити свій кораблик з паперу.

Простий кораблик з паперу

Як зробити корабель з паперу схема

Для простої поробки нам знадобиться 1 лист А4

Ну що ж почнемо роботу

 1. Перше, що потрібно зробити (1.1) Зігнути листочок навпіл, у нас повинен вийти прямокутник.
 2. Зігніть верхні кути прямокутника до центру (1,2). Акуратно підгинайте кути, вони повинні щільно прилягати  один до одного. У вас повинен вийти трикутник.
 3. Під трикутником, у вас утворилися дві вільні смужки, їх потрібно загнути нагору, щоб вони як би огортали трикутник (1.3).
 4. Так потрібно зробити з одного боку і з іншого. Загніть виступаючі кути за трикутник (1.4)
 5. Зараз у нас вийшла шапочка. Нам потрібно взятися за кути трикутника і з’єднати їх разом, щоб вийшов ромб (1.5)
 6. Тепер кути які ми з’єднали на попередньому етапі, нам потрібно загнути нагору, щоб знову вийшов трикутник (1.6)
 7. Зараз перед нами трикутник (1.7)
 8. Ми на фінішній прямій, нам потрібно якби розгорнути кораблик. Візьміть за нижні кути і потягніть їх донизу (1.8)
 9. Наш кораблик почав відкриватися, зараз потрібно йому допомогти. Потягніть за верхні кути, щоб кораблик розправився (1.9)
 10. Готово, тепер залишається тільки розправити кораблик і прикрасити його.

Як зробити двотрубний кораблик?

Для початку нам знадобиться квадратний аркуш паперу, можна взяти аркуш А4 і відрізати непотрібну частину. Щоб, не витрачати час на обчислення, як відрізати від прямокутного аркуша паперу, квадрат. Ось простий спосіб добути квадрат з прямокутника. Потрібно розташувати аркуш А4 короткою стороною перед собою. Верхній лівий кут згинаємо вниз до краю аркуша, щоб утворився трикутник. Під фігурою утворився непотрібний прямокутник, нам залишається просто відрізати непотрібну частину.

Квадрат із паперу

Тепер можемо переходити до виготовлення паперового кораблика.

Як зробити двухтрубній корабель з паперу

 1. Для того щоб визначити де центр у квадрата потрібно, скласти навпіл наш квадрат спочатку з одного боку потім повернути в початковий стан, і зробити те ж саме з іншою стороною (1).
 2. Тепер, коли ми знаємо, де у квадрата центр, потрібно по-черзі  зігнути кожен кут до центру (2). У нас знову повинен вийти квадрат;
 3. Далі повторюємо рух ще три рази (3,4,5), кожне нове коло, перевертайте вашу фігуру, і згинайте кути в протилежну сторону.
 4. Ми на фінішній прямій, нам залишається скласти квадратик навпіл, щоб вийшов трикутник. І потягнути за кути, як в попередній схемі, щоб відкрити наш кораблик.
 5. Тепер потрібно зробити з отриманого корабля, двотрубний. Розправте верхній і нижній кути, це буде труба.
 6. Все готово!)

Схеми як виготовити інші кораблики з паперу

Схкма як зробити корабель з паперу кораблик з паперу своїми руками Паперовий кораблик своїми руками Фото кораблик з паперу Інструкція як зробити паперовий кораблик Паперовий корабель схема Кораблик з паперу з парусом Каное з паперу Пошагова інструкція як зробити кораблик з паперу Паперовий кораблик з А4 Простий паперовий кораблик Парус для паперового кораблика Пошагово кораблик з паперу Кораблик пошагово

Кораблики з паперу в декорі

Паперовий корабель Картинка з паперовим корабликом Фото кораблик з паперу Кораблик з паперу

Як зробити корабель з паперу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *