Як зробити коробочку з паперу?

Как сделать коробочку из бумаги

Сьогодні ми поділимося з вами таємницею, як зробити красиву коробочку з паперу. Як часто вам доводилося ламати голову над тим, де знайти гарну коробочку для подарунка. І насправді не кожна річ, яку хочеться подарувати упакована як потрібно. А презентувати подарунок дорогій людині в коробці з-під взуття зовсім не комільфо.

Не хвилюйтесь  ми вам допоможемо не впасти в бруд обличчям. Насправді зробити коробку з паперу зовсім не складно. Навіть більше, навчившись один раз робити паперові коробки, ви зможете забути про незручності в момент розпаковування вашого презенту.

Навіть більше, ми вас навчимо робити не тільки звичайні коробочки, але так само ми підшукали для вас багато варіантів коробочок незвичайних форм, розмірів і кольорів. Так ви зможете виділитися з-поміж інших.

Коробки з паперу, як бокси для зберігання

Але паперові коробочки можна використовувати не тільки для подарунків, а й для гармонійної організації приміщень. Щоб кожна річ в будинку мала своє місце. А бокси для зберігання речей  іноді дуже дорого коштують. У кожного з нас вдома знайдеться величезна коробка з-під побутової  техніки, в якій і зберігати, щось незручно і викинути шкода, така ж гарна коробка.

Ви можете використовувати її для виготовлення зручного паперового боксу для зберігання дрібних речей, наприклад  дитячих фломастерів, олівців, або інших речей.

За допомогою наших інструкцій, ви з легкістю перетворите незручний громіздкий коробок в відмінне місце для зберігання. А якщо вас бентежить непривабливий колір коробки, ви завжди можете його декорувати, як вам заманеться . Паперову коробку можна прикрасить своїми руками, для цього можна використовувати кольоровий папір, а щоб все було ще легше, можна використовувати кольорову плівку-самоклейку . Вони бувають різноманітних кольорів на будь-який смак і гаманець.

Паперову коробочку можна зробити своїми руками

Як зробити коробку з паперу своїми руками? Наша відповідь надзвичайно просто, знадобиться лише пару хвилин вашого часу і деякі матеріали, які знайдуться в кожній домівці. Паперову коробочку можна зробити зі своєю дитиною. А щоб це зайняття було веселіше і цікавіше, зробіть коробочку в формі зайчика. У такій коробочці ваша дитина може зберігати цукерки, або інші потрібні і важливі для неї речі. Її можна зробити як дуже великою так і зовсім крихітною, все залежить від того якого розміру папір ви використаєте для виготовлення вашого виробу з паперу.

Зробити виріб з паперу своїми руками це просто, для цього не потрібні надзвичайних здібностей, достатньо всього лише аркушу паперу і ваша фантазія. Ми ж в свою чергу підібрали для вас кілька цікавих інструкцій, як можна зробити відмінну паперову коробочку своїми руками.

Проста коробка з щільного паперу

Проста коробка своїми руками

Все що вам знадобиться для виготовлення цього виду коробки:

 • цупкий папір;
 • лінійка;
 • олівець;
 • канцелярський ніж, ножиці;
 • скотч.

Цю коробку зробити дуже просто, достатньо вирізати з паперу заготовки, і з’єднати їх скотчем.

Проста паперова коробка

Як зробити коробку із бумаги своїми руками

Для виготовлення цієї коробки вам знадобиться:

 • прямокутний лист дуже щільного картону;
 • ножиці;
 • лінійка;
 • олівець.

Візьміть аркуш картону, рівномірно відміряйте лінії розрізу позначте їх олівцем. Розріжте по наміченим лініями картон і зберіть коробку, як показано на малюнку. Готово.

Коробка з паперу з прозорим віконцем

Як зробити коробочку з віконичком

Для виготовлення цієї коробочки з паперу нам знадобиться:

 • прямокутні лист щільного картону;
 • ножиці;
 • олівець;
 • лінійка;
 • клей;
 • прозора плівка для віконця;
 • двосторонній скотч.

Візьміть аркуш картону, відміряйте лінії розрізу, як показано на малюнку. Розріжте картон по намічених лініях. Приклейте прозору плівку на віконце з внутрішньої сторони, за допомогою скотча. Зберіть коробку, скріпивши всі потрібні елементи клеєм. Готово.

 Коробка з кришкою

Як зробити коробочку з кришкою із паперу своїми руками

При виготовленні цієї коробочки вам знадобиться:

 • кольоровий щільний картон;
 • лінійка;
 • олівець;
 • ножиці;
 • клей.

Для початку нам потрібно підготувати основу коробки. Уважно накресліть схему коробки, як показано на малюнку. Коли всі розрахунки проведені, олівцем намалюйте лінії розрізів. Виріжте заготовку, і зберіть її за допомогою клею. Готову коробку можна декорувати кольоровим папером або квітами.

Коробочка із паперу для дітей своїми руками

Коробочка орігамі

Коробочка орігамі із паперу
 1. Візьміть один квадратний аркуш паперу зігніть його навпіл, крок 1;
 2. Зігніть до середини кути вашого листа крок 2 та поверніть лист в початкове положення;
 3. Покладіть аркуш паперу ромбом перед собою і зігніть, як показано на малюнку в кроці 3, 4;
 4. З’єднайте верхній лівий і правий нижній кут посередині, крок 5;
 5. Зігніть лівий і правий кут посередині знову, крок 6;
 6. Підігніть верхній кут фігури, як показано на малюнку в кроці 7;
 7. З нижньою стороною зробіть те ж саме, крок 8,9;
 8. Готово.

Декоративна коробочка з паперу

Для виготовлення цього виду коробочки вам знадобиться, готова заготовка. Ви можете намалювати її самі за нашим прикладом, або роздрукувати картинку з нашого сайту. Все, що вам залишилося зробити, це вирізати заготовку і скріпити її зверху. У вас готова коробочка.

Як зробити просту маленьку коробочку із паперу

 Коробочка з паперу зайчик

Як зробити коробочку зайчик орігамі
 1. Візьміть квадратний аркуш паперу зігніть його навпіл з усіх боків. крок 1,2;
 2. Перед вами прямокутник, з’єднайте правий і лівий кут всередині фігури, крок 3;
 3. Загніть наверх кути фігури, крок 4;
 4. У нас вийшов ромб, з’єднайте лівий і правий кути ромба посередині;
 5. Переверніть фігуру гострим кутом до себе. Загніть нижні куточки під елементи з минулого кроку, як показано на малюнку крок 6,7,8,9;
 6. Переверніть фігуру, зігніть кути як показано на малюнку, крок 10,11,12,13;
 7. Готово, залишилося тільки розправити нашого зайчика.
Маленька коробочка зайчик своїми руками

Коробочка у вигляді серця, фруктів, звірів, їжі

Як зробити коробочку серце своїми руками

Для цього виду коробочки вам так само знадобиться трафарет. Потрібно вирізати з паперу всі необхідні елементи, як показано на малюнку і скріпити їх клеєм. Для того щоб ваша коробочка вийшла краще, використовуйте щільний картон.

Як зробити коробочку з паперу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *