Як зробити з паперу троянду?

Как сделать красивую розу из бумаги

Напевно троянда, це один з найулюбленіших ваших квітів, вона точно не залишить байдужою жодну дівчину. Ця прекрасна квітка настільки вишукана та ніжна, її неповторний аромат знають всі. Живі квіти це завжди красиво і святково, але невимовно  гірко спостерігати, як вони в’януть у вазі з квітами, і їх доводиться викидати. Ми пропонуємо вам альтернативу, троянди з паперу, звичайно, їх не зрівняти з живими квітами, але в той же час ви будете насолоджуватися ними не один місяць і навіть рік.

Квітку своїми руками, можна зробити не тільки для себе, але і в якості подарунка. Зараз на просторах інтернету можна знайти безліч технік і ідей як можна застосувати паперові троянди. Наприклад, можна зробити букет з паперових квітів і доповнити його солодощами. Так само зараз існує безліч відео з декорування інтер’єру паперовими квітами.

Фотозони з паперових квітів

У сучасному світі, з розвитком соціальних мереж, стали популярні фотозони з паперових квітів різної величини і забарвлення, від ніжних пастельних композицій, до яскраво червоних і навіть чорних елементів квіткового декорування. Така квіткова фотозона, не просто зів’яне і її доведеться викинути, вона прослужить вам ще не один рік, її можна використовувати повторно стільки разів, скільки ви захочете самі. І це зовсім не важко зробити своїми руками. Такі квіти виглядають дуже красиво, іноді їх роблять дуже великими і просто неймовірними. Все, що вам знадобиться для роботи це клей, олівець, ножиці і папір.

А щоб ваша квітка виглядала ще красивіше можна використовувати гофрований папір, спеціальний картон. Якщо зайнятися цією справою, то чудову квітку можна зробити зі звичайної газети, і вона буде виглядати, не гірше. В квітці із газети є особливий шарм, в нашій статті будуть фото схожих робіт.

Квітни з паперу можна зробити, в техніці орігамі

Квітни з паперу так само можна зробити, в техніці орігамі. Це звичайно зовсім інший вид паперових саморобок, але не менш красивий і романтичний. Так, так саме романтичні, таку квітку можна скласти із звичайного листа зошита. Як приємно отримувати і дарувати такі несподівані подарунки. А головне завжди знаєш, що людина вклала душу в цю саморобку, це найголовніше.

У нашій статті ми розглянемо кілька схем і різних техніках, як можна зробити троянди і квіти з паперу, так само ми підібрали для вас цікаві відео, де показано, як зробити ідеальну квітку з паперу. Що ж приступимо.

Роза з паперу в техніці орігамі

Як зробити тюльпан з паперу

Для нашого виробу нам знадобитися 1 аркуш паперу.

гарний тюльпан троянда з паперу

 1. Візьміть квадратний аркуш паперу (1)
 2. З’єднайте верхній правий кут з нижнім лівим кутом (2).
 3. З’єднайте лівий верхній кут з правим нижнім (3)
 4. Поверніть лист в початкове положення, і зігніть його навпіл (4)
 5. Перед нами лежить прямокутник, нам потрібно взятися за верхні кути і з’єднати їх разом, як би загнути їх всередину (5)
 6. Перед нами трикутник, згинаємо верхні кути наверх, щоб вийшов ромб (6);
 7. Тепер розгортаємо наш ромб (7);
 8. Нам потрібно загнути наші кути всередину, так як показано на картинці (9,10)
 9. У нас готовий ромб, і практично вся робота зроблена, залишилося тільки розправити нашу квітка, зігнути красиво пелюстки і доповнити листочком і стеблом.
 10. Готово.

Маленька роза

Проста паперова трояндатроянда з паперу

Техніка виготовлення троянди настільки проста, що з нею впорається навіть дитина. Все, що нам потрібно це взяти кольоровий папір. За схемою (а) промальовувати спіраль, можна додати більше хвиль тоді квітка вийде рельєфнішою. І просто вирізати, для того щоб квітку можна було вставити в композицію, накрутіть пелюстки на дерев’яну шпажку. Коли будете скручувати пелюстки, скріпіть іх додатково клеєм, так квітка буде міцнішою.

Міні троянда

Велика троянда

Для виготовлення цієї квітки нам знадобиться трохи вправності, але зробити її не складно.

Що нам знадобиться

 • Шаблони пелюсток;
 • Пару аркушів кольорового двостороннього паперу;
 • Двусторонняя липка стрічка;
 • Клей;
 • Ножиці;
 • Заготовка середники квітки.

Гарна троянда

 1. Нам знадобляться заготовки, знайдіть в інтернеті або придумайте самі шаблони для пелюсток, вони повинні бути різних розмірів.
 2. Тепер візьміть аркуші кольорового двостороннього паперу, і виріжте необхідну кількість пелюсток різних розмірів.

як зробити паперову троянду

3. Трохи розріжте пелюстки внизу посередині, так їх буде легше приклеювати до основи.

велика троянда з паперу

4. Тепер збираємо нашу квітку, приклеюйте готові пелюстки до липкої основі від найбільших пелюсток до найменших.

5. Вклейте  заготовлену серединку нашої квітки.

троянда своїми руками

6. Готово можете використовувати, квіти як захочете.

Більше ідей як зробити троянду з паперу

ідеї паперові троянди Просто троянда Троянда з гофрованого паперуВелика троянда для декору Троянда з гофрованого паперуЯк зробити паперову троянду проста троянда Гарна троянда з паперу троянда із паперу орігаміОрігамі своїми руками трояндаЯк зробити троянду орігамі з паперу Велика роза для декоруВелика паперова троянда з паперу Виріб з паперу троянда троянда паперова проста троянда із звичайного паперу

Паперові квіти в декорі

троянда в декоріПрикраси з паперових троянд Декорування паперовими трояндами своїми рукамиТроянди прикраси з паперу Гарно прикрасити кімнату своїми руками паперовими квітами

Rating
( No ratings yet )
Саморобки з паперу
Comments: 2
  Залишити відповідь

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: