Як зробити сніжинку з паперу? Як вирізати красиву сніжинку?

Зима це і справді чарівна пора. Казкова пору року, коли земля вкривається білим снігом, дерева закутані інеєм, мороз поколює щічки. І це прекрасне відчуття свята. Трепетне очікування нового року, подарунків, солодощів і какао, а також теплих сімейних вечорів. Така затишна пора року, коли хочеться бути поряд з рідними і коханими. І що ж може більше зблизити нас зі своїми дітьми, як не підготовка до новорічних свят.

Зі свого дитинства я пам’ятаю, як ми разом з мамою вирізали сніжинки, і як я довго не могла зрозуміти, як же так виходить, що з маленького трикутного аркуша паперу виходять такі красиві невагомі сніжинки. Ми їх приклеювали на вікна, і мені здавалося, що в новорічну ніч Дід Мороз побачить, що на наших вікнах розклеєні такі красиві паперові сніжинки, і неодмінно підкине нам побільше подарунків.

Виготовлення паперових сніжинок стане хорошою сімейною традицією

Даруйте своїм дітям казку, радуйте їх приємними вечорами проведеними разом. Нехай виготовлення паперових сніжинок стане хорошою сімейною традицією. Уявіть, як весело буде вирізати сніжинки разом, заваріть зігріваючий какао, неодмінно закусуйте ароматний напій печивом. Просто будьте в цей момент щасливі поруч зі своєю дитиною, для вас зараз дзвінкий дитячий сміх, а для вашого малюка спогади про щасливе дитинство з ароматом какао.

Як зробити сніжинки з паперу

А як зробити ці самі сніжинки з паперу ми вам розповімо в нашій статті. Це одна з найпростіших виробів з паперу, досить просто правильно скласти аркуш і готово, вирізайте, що вашій душі завгодно, в будь-якому випадку вийде красиво. Потренувавшись, ви зможете зробити все більш складну сніжинку. В якій більше завитків, і вензельків.

Паперові сніжинки краще вирізати з тонкого паперу. Більш щільний картон, буде важко прорізати і ваш паперовий  виріб, буде виглядати дуже громіздким. Але ж справжні сніжинки які? Невагомі, кришталеві, ось і паперова сніжинка повинна бути такою ж. А взагалі, в цій не хитрій справі, вирізання сніжинок, важлива фантазія і смілива рука. Що ж, якщо десь ви прорізали більше ніж потрібно було. Все в порядку, не подавайте виду, так було задумано, візерунок просто такий).

Сніжинки з паперу Гарний фон для фотосесії із паперових сніжинок

Як красиво прикрасити приміщення для новорічних свят

Так само не проходите мимо об’ємних паперових сніжинок, ними теж можна дуже красиво прикрасити приміщення для новорічних свят. Паперові сніжинки виглядають дуже святково і урочисто. Такі прикраси, будуть зберігатися довго, і їх можна навіть не знімати до самої весни. Все щоб продовжити відчуття свята.

Як зробити сніжинку з паперу, просту чи об’ємну. Яку саме паперову саморобку вам вибрати, рішення тільки за вами. У будь-якому випадку ви знаєте, як нас знайти. Якщо ви вирішите в цьому році почати прикрашати свій будинок звичайними сніжинками, в наступному можете перекрасити об’ємними.

Як зробити заготовку для сніжинки з паперу

Сніжинка з паперу поєтапно

Для початку нам потрібно взяти аркуш паперу, він повинен бути квадратним. Коли перед вами готовий квадратний аркуш зігніть його по діагоналі навпіл, як показано на малюнку 3. Далі верхній кут з’єднуємо з нижнім лівим кутом малюнок 4. Перед вами готовий маленький трикутник зігніть кути, як показано на малюнку 5 і 6. Готово у вас тепер є заготовка для сніжинки з паперу, вам тепер залишається тільки вирізати візерунок, який вам подобається.

Як вирізати гарний візерунок для сніжинки

Зробити гарну сніжинку з паперу

Кілька варіантів візерунків, для того щоб вирізати сніжинку.

Як зробити сніжинку з паперу легко

Об’ємна сніжинка з паперу

Як зробити об’ємну сніжинку з паперу

Для такої сніжинки вам знадобиться:

 • Пару аркушів кольорового або білого паперу;
 • Ножиці;
 • Олівець;
 • Клей або степлер.
 1. Перше, що потрібно зробити – це вирізати квадрат з аркуша паперу;
 2. Далі зігніть аркуш навпіл і розріжте його як показано на малюнку;
 3. Далі вам потрібно по черзі з різних боків з’єднати отримані елементи з попереднього етапу.
 4. У вас готовий один елемент паперової сніжинки, зробіть ще кілька штук і з’єднайте їх разом
 5. Готово.

Велика об’ємна паперова сніжинка

Вам знадобиться

 • Пару аркушів паперу;
 • Ножиці;
 • Олівець;
 • Клей або степлер;
 • Стрічка або нитка.
 1. Ви можете взяти кілька аркушів паперу і склеїти їх разом, щоб сніжинка вийшла красивіше.
 2. Вам потрібно скласти аркуш паперу в  дрібну гармошку, як показано на малюнку етап 2.
 3. Щоб на вашій паперової сніжинці були красиві дірочки, виріжте їх на гармошці, як показано на малюнку етап 3,4
 4. Готово, розправляємо гармошку і з’єднуємо дві сторони майбутньої сніжинки щоб вийшов овал етап 5,6;
 5. Ось і все у вас готова сніжинка.

Ще декілька видів об’ємних сніжинок

Сніжинку можна зробити з підручних матеріалів наприклад газет

Проста сніжинка зірочка

Зробити просту сніжинку з щільного паперу Як зробити самій сніжинку з паперуЗробити самому сніжинку з паперу

Казкові сніжинки з паперу

Вирізати з паперу сніжинку Як зробити сніжинку з паперового листа Поробка з паперу для декору Сніжинка просто

За допомогою сніжинок можна зробити декор

Сніжинка своїми руками Саморобка з паперу своїми руками сніжинка

Схеми як вирізати сніжинку

Гарна сніжинка з паперу Вирізати сніжинку з паперу Узори для сніжинки з паперу Як зробити сніжинку Узори для паперових сніжинок Приклади узорів для сніжинки Вирізання сніжинки Паперова сніжинка узор

Rating
( 3 , average 5 from 5 )
Саморобки з паперу
Comments: 4
 1. Світлана

  Клас, такі гарні сніжинки. А картинки зі схемою для вирізання це взагалі знахідка :!: :idea:

 2. Аліса

  Обожнюю сніжинки, вони такі святкові, виготовлення сніжинок одразу піднімає настрій і створює новорічну атмосферу. В дитинстві любила робити сніжинки із серветок і клеїти їх на вікна :grin: :idea:

 3. Каріна

  Це не сніжинки, а якийсь витвір мистецтва. Просто обожнюю передноворічний період, він такий по особливому казковий :idea: :lol:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: