Як зробити піраміду з паперу

Как сделать пирамиду из бумаги

Сьогодні ми з вами навчимося робити піраміду з паперу. Я думаю, що всі чули про піраміди, про те, що це одна з ідеальних фігур. Ще наші предки вважали, що подібна конструкція здатна накопичувати в собі енергію і навіть зцілювати. У стародавні часи, Велика єгипетська піраміда, вважалася одним з семи чудес світу. Навіть не вкладається в голові, як люди без сучасних технологій, змогли побудувати настільки величну споруда. Ми з вами, звичайно, не будемо будувати піраміди в таких масштабах, почнемо з маленьких паперових.

Мало хто знає, що до нашого часу збереглося лише одна пам’ятка з семи чудес світу і це – піраміда Хеопса. Єгипетська піраміда найперше з семи чудес світу. Це була найвища будова з моменту її спорудження протягом тривалого часу – близько чотирьох тисяч років.

Піраміду з паперу можна зробити в різних техніках. Існують схеми виготовлення піраміди орігамі, для створення такого виробу не потрібно нічого окрім аркуша паперу і вправних рук. Також можна зробити піраміду з окремих модулів, такі піраміди виходять яскравими і цікавими, так як їх можна зробити з різнокольорового паперу. Наступний варіант це вирізати з готового шаблону піраміду, або намалювати лінії розрізу самому, і просто вирізати та склеїти її.

Де ж можна використовувати паперові пірамідки

Насправді знайти застосування паперової пірамідці дуже легко. Їх можна використовувати і в декорі, як упаковку для невеликих подарунків, як навчальний посібник. Дітям буде цікавіше вивчати геометрію, якщо вони будуть бачити в живу об’ємну фігуру.

Як зробити піраміду з паперу схема

Якщо зробити пірамідку з красивого двостороннього картону, то вийде відмінна упаковка для солодощів або інших приємних дрібниць. Такий подарунок можна піднести гостям. Також цими різнокольоровими пірамідками можна прикрасити кімнату.

Чотирикутна піраміда як зробити з паперу

У нашій статті ми познайомимося з декількома способами як легко зробити пірамідку з паперу. Будьте впевнені, у вас все вийде. Піраміда може стати не тільки розвагою, а й досить корисною річчю.

Проста піраміда                     

Як зробити правильну піраміду з паперу

Вам знадобиться

1 Аркуш паперу А4
2 Олівець
3 Ножиці
4 Клей

Це найпростіший спосіб, як зробити піраміду своїми руками. Все що нам потрібно намалювати контури майбутньої фігури з хлястиками для підклеювання, вирізати і склеїти її. Так само ви можете зберегти запропоновані нами контури, роздрукувати і зібрати фігуру. Також можете прикрасити ваші пірамідки стрічками, і розмалювати їх.

Як зробити об’ємну піраміду з паперу Як зробити піраміду з паперу розміри Як зробити піраміду для геометрії

Піраміда з модулів

Ця схема піраміди з паперу складніша, але не хвилюйтеся у вас все вийде.

Як зробити піраміду з листа паперу а4

Необходимое время: 30 минут.

Паперова піраміда з модулів

 1. Підготовка піраміди з паперу

  1.1. Візьміть аркуш А4 і зігніть навпіл кожну сторону аркушу (малюнок 1);
  1.2. Поверніть аркуш паперу короткою стороною до себе і підігніть правий і лівий нижні кути листа до центру (малюнок 2);
  1.3. Вам потрібно зігнути низ фігури до лінії перегину (малюнок 3);
  1.4. Перевертаємо лист (малюнок 4);
  1.5. Згинаємо праву сторону листа до центру, потім теж саме зробимо з лівою стороною (малюнок 5);

 2. Виготовлення паперової піраміди

  2.1. Згинаємо фігуру, так як показано на малюнку 6 пунктирною лінією;
  2.2. У вас повинна вийти фігура як на малюнку 7;
  2.3. Продовжуємо згинати наш аркуш паперу, так само по пунктирних лініях (малюнок  8,9,10);

 3. Збираємо піраміду

  3.1. У нас готові модулі, все що нам залишається, зібрати модулі в піраміду (малюнок 11,12)

 4. Готово!

Ще більше видів схем, як зробити піраміду з паперу

Як зробити піраміду з паперу своїми руками Як зробити із паперу трикутну піраміду Пітаміда з паперу на геометрю з формулами Паперова піраміда на геометрію Паперова піраміда з формулами на геометрію Як зробити піраміду з паперу інструкція Яе зробити піраміду з паперу схема Піраміда зробити Поробка з паперу

Rating
( 1 , average 5 from 5 )
Саморобки з паперу
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: