Гарна листівка з паперу своїми руками

Как сделать открытку из бумаги

Листівка з паперу, це невід’ємний атрибут будь-якого свята. Першою листівкою вважається новорічна картка 1843 року, зараз цих листівок в світі залишилося всього десяток.

Перша листівка

Листівка це універсальний душевний спосіб, привітати або сказати приємні слова дорогій людині. Навіть якщо вона далеко, так би мовити увічнити свої побажання на папері. Але приємніше буде зробити подарунок своїми руками, навіть листівка яку змайстрував сам виглядає на багато краще, бездушної заводської. До того ж зробити листівку своїми руками зовсім не складно. Досить проявити трохи фантазії і творчості, і унікальний подарунок готовий.

 Гарна листівка своїми руками

Існує багато видів листівок, різних розмірів і форм. Все залежить від того, для якого заходу була зроблена листівка. Це можуть бути листівки до Нового року, на день народження, 8 березня, день закоханих. Як ви можете помітити, приводів порадувати близьких листівкою багато. Так, що сміливо беріть в руки папір і ножиці, паперова листівка точно не пропаде. Що вам може знадобитися при виготовленні картки з паперу своїми руками.

 • Папір, краще якщо у вас буде багато різних видів;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Олівець і фломастери або ручки;
 • За бажанням декоративні елементи трояндочки, ґудзики, рамочки.

Як ви бачите не багато, зробити красиву листівку своїми руками дуже просто.

Листівка з кольорового картону

Листівка на подарунок або святкова листівка

Звичайно, листівка нам найчастіше потрібна на подарунок, це може бути як самостійний презент, так і доповнення. Але погодьтеся без листівки ніяк. Виготовлення картки з паперу часто не займає багато часу. Але ось придумати, як оформити її, тут потрібно постаратися. Ми підібрали для вас декілька ідей, як можна оформити листівку красиво. Що стосується виготовлення, то тут є кілька стандартних порад, в основному вони стосуватимуться матеріалів і основи, з якої ви будете працювати:

 1. Для основи листівки використовуйте щільний картон, так ваша поробка добре буде тримати форму.
 2. Використовуйте прозорий клей, це необхідно щоб, не зіпсувати, вашу листівку жовтизною від клею.
 3. Продумайте заздалегідь декор вашої листівки, можливо, намітьте лінії декору простим олівцем, так вам буде легше уявити, як буде виглядати готовий виріб.
 4. Постарайтеся зробити листівку заздалегідь, щоб до моменту свята, клей на листівці висох, і дизайнерські елементи міцно трималися на листівці.
 5. Красиво підпишіть листівку, для того щоб рядки були рівними, ледве помітно прокресліть лінії простим олівцем. Після того як ви підписали листівку дайте чорнила ручки добре вбратися в папір, і лише потім зітріть олівець гумкою. Залежно від паперу ручка може розтиратися.

Листівка з привітанням з днем народження Листівка Листівка привітання з днем народження Листівка з днем народження Привітання з днем нарождення Гарна листівка Гарна листівка квітка в подарунок Листівка день народження

Rating
( No ratings yet )
Саморобки з паперу
Comments: 1
  Залишити відповідь

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: