Як зробити конверт з паперу?

Как сделать конверт из бумаги

Сьогодні тема нашої статті, як зробити конверт з паперу. Магазини канцтоварів переповнені розмаїттям листівок, конвертів. Вони яскраві привертають увагу, але їх на ринку стоні тисяч. А завжди більше цінується саме ручна робота. Конверт ручної роботи може бути виготовлений, з незвичайного паперу. Зараз можна знайти просто неймовірні матеріали, від величних оксамитових конвертів, до невагомих виготовлених з кальки.

Зануримося в історію

Як же виникла ідея поміщати листи в конверти

Перший поштовий конверт був використаний в 1820 році в Англії. Містер Бревер з міста Брайтона, торговець паперовими товарами, оформляв вітрину свого магазину. Він представив публіці різноманітні види паперу для листівок, від стандартних до зовсім маленьких, розміром з візитку. Саме маленькі листівки запали в душу городянам, і писати на подібних записочках, стало хорошим тоном. Але ці поштові картки були зовсім маленькими і місця де можна написати адресу не було.

Саме тоді з’явилися перші конверти. І далі історія конверта розвивалася вже в іншому руслі. Їх почали використовувати для конфіденційності.

Зараз в епоху електронних листів, звичайно вже не дуже актуальні звичайні поштові конверти. Але для деяких ситуацій конверт не замінна річ. Наприклад, це запрошення, на якийсь святковий захід весілля, день народження, корпоратив або інші дуже важливі події. І саме тоді вміння зробити якісний, акуратний конверт вам дуже знадобиться.

Гарний паперовий конверт

Конверти бувають різні

Різноманітність матеріалів просто неймовірна, ви можете зробити все, на що у вас вистачить бажання і фантазії. Можна зробити конверт з щільного картону і доповнити його невагомою шовковою стрічкою, і сургучем це виглядає просто неймовірно. А як приємно отримати такий конверт, ти відразу відчуваєш, скільки тепла, турботи і старання вкладено в цей лист.

паперовий конверт на весілля

Дизайнери поліграфічної продукції, самі не нехтують цим не хитрим заняття, робити конверти власноруч. Так, зараз без проблем можна замовити конверт в поліграфії, але там їх зможуть тільки вирізати і згрупувати. А ось тонка дизайнерська робота, часто виконується руками майстра. Конверт може бути доповнений пір’ям, печаткою, зараз навіть прикрашають конверти живими квітами, виглядає неймовірно ніжно. Загалом, придумати можна все, що вашій душі завгодно.

Дизайн конверту з паперу

Конверти буваю різних форм, не тільки стандартні прямокутні до яких ми всі звикли. Бувають квадратні, довгі зовсім маленькі або навпаки величезні. І в нашій статті ми розповімо, як зробити гарний конверт своїми руками.

Простий прямокутний конверт

інструкція яу зробити паперовий конверт

 1. Покладіть аркуш А4 довгою стороною до себе і відріже непотрібні частини листа, як показано пунктирними лініями на малюнку А;
 2. Для зручності візьміть листівку, яку хочете помістити в конверт і розташуйте її посередині аркушу (малюнок Б);
 3. Зігніть краї аркушу по листівці (малюнок В);
 4. Склейте конверт малюнок Г;
 5. Готово.

схема як зробити паперовий конверт

 Конверт з декоративним елементом

конверт своїми руками

 1. Візьміть квадратний аркуш паперу зігніть його навпіл (малюнок 1);
 2. Зігніть верхній кут з одного боку до низу (малюнок 2);
 3. Загніть правий нижній кут наверх, до лінії перегину (малюнок 3);
 4. Повторіть ті ж дії з іншим кутом (малюнок 4);
 5. Конверт практично готовий, залишилося зробити тільки декоративний елемент. Визначте де у вас середина конверта, вам потрібно відігнути кут і розправити його, щоб вийшов ромб (малюнок 5,6,7);
 6. Тепер потрібно закрити наш конверт, загинаємо верхній кут і заправляємо його в ромб (малюнок 8);
 7. Готово.

Як зробити конверт своїми руками

Конверт з паперу

трафарет для конверту

Для того щоб зробити цей конверт нам потрібно трохи підготуватися. Для початку потрібно знайти або придумати самому, який ви б хотіли конверт (розмір, форма). Потім знаходимо або малюємо потрібний нам контур майбутнього конверта. Нам залишається тільки вирізати і акуратно склеїти заготовку.

Шаблон конверту паперовий конверт шаблон

Конверт серце

Конверт орігамі

 1. Візьміть квадратний аркуш паперу, зігніть його навпіл по обидва боки. Нам потрібно дізнатися, де середина нашої фігури (малюнок 1);
 2. Перед вами ромб, зігніть верхній кут аркуша до центру (малюнок 2);
 3. Зігніть аркуш паперу як показано на малюнку 3;
 4. Загніть наверх нижній кут ромба до верхньої точки перетину (малюнок 4);
 5. Зігніть аркуш як показано на малюнку 5;
 6. Поверніться в початкове положення малюнок 6;
 7. Складіть лівий, і правий кут до ліній перетину, як показано на малюнку 7;
 8. Зігніть спочатку верхній кут, і внахлест зігніть нижній кут, малюнок 8;
 9. З’єднайте лист як показано на малюнку 9;
 10. У вас майже готове серце залишилося тільки заправити всередину не потрібні кути (малюнок 10);
 11. Готово

Конверт серце

Приклади конвертів ручної роботи

паперовий конверт Як зробити конверт Види конвертів з паперу декоративний конверт Як зробити конверт на весілля Просто зробити конверт з паперу для запрошення Гарне запрошення з конвертом Конверт для запрошення Незвичайний конверт Конверт для запрошення орігамі Конверт Цікаві ідеї для весільного запрошення Прості конверти Зробити конверт

Як зробити конверт з паперу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *