Як зробити кігті (пазурі) з паперу?

Как сделать когти из бумаги

У нашій статті ми розглянемо кілька схем по виготовленню кігтів з паперу. Якщо ви хочете сказати, що робити такі кігті, це безглузда витрата часу. Ми з вами можемо посперечатися. Як часто ви ламали голову в спробах вигадати оригінальний костюм на halloween, костюмований корпоратив, або дитяче свято. І не завжди хочеться бути зайчиком, принцесою, мушкетером чи піратом. А кігті стануть незамінною основою, страхітливого образу і крім того, такі кігті можна зробити власними руками, а якщо витратити  трохи більше часу і прикрасити більше зусиль можна взагалі зробити паперовий шедевр  карнавального мистецтва. І ви обов’язково станете зіркою вечора.

Так само зараз дуже популярні креативні фотосесії. І такі кігті будуть тільки доповнювати ваш образ, для їх виготоалення  не потрібно багато витрачатися, пару аркушів паперу півгодини вашого часу і готово.

Так само подібні вироби з паперу, сподобаються дітям, особливо хлопчикам. Адже зробити їх не складно, достатньо просто ознайомиться зі схемою, або подивитися відео, і у вас готові кігті. З ними буде цікаво грати, і спробувати чи зможете ви схопити маленькі предмети такими кігтями, це дуже весело і захоплююче. Це відмінна гра, наприклад  для дитячого свята, діти зможуть спочатку кожен для себе зробити 10 кігтів, а далі ведучий визначить, у кого вийшли найкращі. Потім можна пограти в динозаврів і все, що завгодно, наскільки вистачить фантазії, у аніматорів свята. Діти стовідсотково  запам’ятають цей день і ще довго будуть згадувати про хороше веселе свято.

Взагалі вироби з паперу, це дуже корисне заняття, для дітей і дорослих. А якщо ви робите щось разом, навіть кігті, це дуже зближує, за таким заняттям час летить непомітно.

Що ж перейдемо до виготовлення пазурів з паперу

Кігті з паперу А4

Якщо ви хочете зробити кігті на всі 10 пальців вам знадобиться, 10 аркушів паперу А4. Почнемо роботу.

Як зробити кігті з паперу

  1. Покладіть аркуш паперу перед собою короткою стороною. Зігніть наверх паралельно листу правий нижній кут, як показано на малюнку 1;
  2. Нам потрібно зробити квадрат, згинаємо аркуш паперу таким же чином, як показано на зображенні (малюнок 2). Згинаємо нижній кут наверх, а також праву частину, що виступає, так щоб вийшов квадрат;
  3. Перед нами квадрат потрібно скласти його в трикутник. Верхній правий кут, з’єднуємо з нижнім лівим, у нас вийшов трикутник (малюнок  3);
  4. Зігніть наверх правий нижній кут трикутника, як показано на зображенні ( малюнок 4);
  5. Продовжуємо згортати папір в трубочку ( малюнок 5,6);
  6. У нас залишився не великий хвостик заправте його в отриману кишеньку ( малюнок 7);
  7. Кіготь майже готовий залишилося тільки розправити його. У нашому згорнутому пазурі є виступаюча частина маленький трикутник зверху, відкрийте його і розрівняйте, так щоб в цю кишеньку помістився ваш палець ( малюнок 8).

Як зробити пазурі з паперу

Ще більше прикладів як зробити кігті із паперу своїми руками, та кігті Розсомахи

Як зропити кігті розсомахи з паперу

Сделать когти из бумаги способ Росомахи

Просто зробити своїми руками кігті Костюм на хеловін своїми руками Паперові кігті своїми руками Виріб з паперу своїми руками Кігті розсомахи своїми руками

Rating
( No ratings yet )
Саморобки з паперу
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: