Як зробити з паперу хлопавку?

Як зробити з паперу хлопавку

Сьогодні головна тема нашої статті це як зробити хлопавку з паперу. Хлопавки, літачки, кораблики це абсолютно хлопчикові розвага. І кожен юний розбійник хоч раз в житті повинен спробувати зробити хлопавку.

Папір, це настільки універсальний канцелярський предмет, на нашому сайті ви знайдете багато способів, як застосувати аркуш паперу для творчого розвитку. Ми намагаємося знайти для вас якомога більше різноманітних схем паперових виробів. Від складних орігамі, до абсолютно простих речей, з якими може впоратися навіть дитина. Адже вироби з паперу, це не тільки розвага, дітки вчаться бути уважними, концентруватися на занятті і звичайно ж отримувати задоволення від роботи руками.

Хлопавка – це не тільки веселощі

Хлопавка з паперу, істотно відрізняється від того, що ми зазвичай пропонуємо своїм читачам. Хлопавка – це не тільки веселощі, якщо ви робите її разом зі своєю дитиною, ви можете пояснити їй, чому ж простий аркуш паперу, кілька разів складений за певною схемою, хлопає в руках. А все просто, при складанні хлопавки в нас виходять не великі кишеньки, і при різкому русі рукою, кишенька хлопавки  наповнюється повітрям, але повністю розкритися не можуть, через її будову і саме таким чином виріб виконує свою основну функцію.

Тепер поговоримо про папір, звичайно, ви можете використовувати будь-який, що у вас є. Але перевіривши експериментальним шляхом різні конструкції та матеріали. Ми зробили висновок, що лист зі звичайнісінького зошиту підійде ідеально для хлопавки. Аркуш зошита в міру тонкий і легкий, хлопавка відмінно плескає і не рветься. Експерименти з альбомним листом теж закінчився вдало, але через те, що він досить щільний потрібно докласти набагато більше зусиль щоб хлопавка заробила.

Ми підібрали для вас два ідеальних способи, як зробити хлопавку з паперу. Це настільки просто, всього пару хвилин і у вас готова хлопавка.

Проста хлопавка з паперу

Інструкція як зробити паперову хлопавку

  1. Перед вами аркуш паперу, складіть кути аркуша будиночком до центру, малюнок 1.
  2. Складіть фігуру навпіл, щоб вийшла трапеція, малюнок 2;
  3. Тепер нам потрібно зігнути кути трапеції до центру, малюнок 3;
  4. Перед вами ромб зігніть його навпіл, щоб утворилися кишеньки, малюнок 4,5;
  5. Готово!

Подвійна хлопавка з паперу

Як легко зробити хлопавку з паперу

  1. Перед вами прямокутний аркуш паперу, складіть будиночком кути вашого листа, так як показано на малюнку 1;
  2. Складіть лист навпіл, малюнок 2;
  3. Перед вами фігура, кути якої потрібно заховати всередину спочатку з одного боку, потім з іншого, малюнок 3, 4, 5;
  4. Перед нами готовий ромб, його потрібно зігнути навпіл, щоб вийшов трикутник, малюнок 6;
  5. Наша хлопавка готова.
Rating
( No ratings yet )
Саморобки з паперу
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: