Цікаві вироби з паперу для дітей

Цікаві вироби з паперу

Вироби з паперу це універсальна весела розвага для дітей. Займатися творчістю цікаво в будь-якому віці. Папір знайдеться в кожному будинку завдання батьків показати дитині, що можна зробити зі звичайного аркуша. Заняття творчістю розвиває в дитині уважність, посидючість, фантазію. Будьте уважні до своєї дитини, вкладайте в її розвиток всі свої сили, адже з дитинства в людині закладається характер, перевиховати його буде складно.

Для того щоб займатися паперовими виробами не потрібно багато грошей або талантів. Вам знадобиться всього лише пару аркушав паперу, ножиці і клей. В Інтернеті можна знайти безліч ідей, для творчості.

Ми підібрали для вас різні види виробів і розділили їх за віком. Адже те, що цікаво дитині в 3 роки зовсім не сподобатися дитині в 10 років. У статті ви знайдете багато схем картинок, відео і текстових інструкцій як зробити паперову саморобку.

Вироби з паперу для дітей 3 років

Для дітей 3 років підійдуть прості вироби. Ми обрали такого жирафа все, що дитині потрібно, вирізати і склеїти фігуру. Ви можете допомогти заздалегідь намалювавши лінії для розрізів і намалювати мордочку жирафа.

Поробки для дитини років

Для цієї паперової саморобки вам знадобиться:

 • Пару аркушів паперу жовтого і коричневого кольору;
 • Клей;
 • Олівець;
 • Ножиці.

Вироби з паперу для дітей 4-5 роки

Вироби з паперу це не тільки красива картинка, а й весела гра. Для дітей у віці від 4 до 5 років ми пропонуємо зробити саморобку іграшку, це можуть бути улюблені тварини вашої дитини. Просто виріжте з паперу фігурку бажаної тваринки і проріжте дірочки для пальців і можна грати.

Вам знадобиться

 1. Кольоровий картон;
 2. Клей;
 3. Ножиці;
 4. Олівець

Поробки з паперу своїми руками Поробки з паперу для дитини Поробки з паперу для дитини Поробки для паперу для дитини просто Шаблон поробки з паперу Поробки з паперу

Вироби з паперу для дітей 5 років

З дитиною п’яти років можна вже зробити практично будь-яку саморобку, яку захочеться. Особливо якщо дитина вже знайомий з ножицями і клеєм. Можете зробити такого цікавого крокодила. Це чудова іграшка і нова техніка роботи з папером.

Для роботи вам знадобиться

 • Пару аркушів паперу;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Дерев’яні полички;
 • Різнобарвні олівці.

Дитяча паперова іграшка Іграшки з паперу Вирізати з паперу

Вироби з паперу для дітей 6 років

У шість років ми пропонуємо зробити саморобку типу аплікації. У таких виробах дитина може максимально проявити свої таланти. Розвиває творчі навички. У нас на сайті є стаття присвячена аплікації, там ви зможете знайти багато ідей.

Папір аплікація

Вироби з паперу для дітей 7 років

У сім років можна познайомити дитину з орігамі, ми пропонуємо зробити просту саморобку, це виріб гра. Просто складіть аркуш паперу, як показано на малюнку і у вас вийде чудова гра. Ви можете самі намалювати малюнок або роздрукувати схему з нашого сайту.

Пробка іграшка з паперу дитині Поробка з паперу дитині 4 роки Поробка з паперу дитині 6 років Поробка із паперу для дитини 7 років

Вироби з паперу для дітей 10 років

У десять років дитина вже достатньо доросла, тут потрібно зацікавити малечу. Якщо це дівчинка, то проблем не буде можна зробити декор для кімнати. З хлопчиком можна спорудити паперовий корабель.

Поробка з паперу Поробки з паперу поєтапно Легкі поробки з паперу для дитини Поробка з паперк для дівчинки Дитяча поробка з паперу

Rating
( 3 , average 5 from 5 )
Саморобки з паперу
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: