Виріб на новий рік

Новий рік, прекрасний час казки, нових пригод канікул і звичайно ж свята. Всі ми з нетерпінням чекаємо настання грудня, після дощової осені довгоочікуваний перший сніг. Перші морози, слизький лід, який хрустить під ногами, його так люблять діти і трохи побоюються дорослі особливо це проблема для водіїв.

Але перш за все зима – це час свята, в школах і садках активна підготовка до новорічних ранків. Перші ролі сніжинок, піратів, принцес, зайчиків. І звичайно ж час новорічних виробів. Спробувавши один раз, ваша дитина буде в захваті від такого заняття.

Що можна зробити на Різдво

На нашому сайті вже є кілька статей на новорічну тематику;

Давайте підсумуємо наші і ваші знання про те, який виріб можна зробити на Новий рік. Мені в голову відразу приходять сніжинки, це, мабуть, найпростіше, але те, що у вас безсумнівно вийде просто чудово. Їх просто і швидко робити, хвилина і готово. Таку новорічну саморобку веселіше робити всією родиною, а не тільки дітям.

Як зробити сніжинку інструкція Виріб на новий рік Шаблон для сніжинки Шаблони для сніжинки прості

Ще один варіант новорічних виробів – це ялинкові іграшки. Вони можуть бути абсолютно будь-які від великих до маленьких, зі складною конструкцією і зовсім прості, тут вже тільки ваша фантазія. Опанувати мистецтво виготовлення ялинкових іграшок дуже просто. Потрібно лише вибрати яка вам до душі.

Ялинкова прикраса з паперу Куля ялинкова Новорічна прикраса ялинка Ялинкова прикраса Прикраса на ялинку в дитячий садок Виріб на новий рік для дітей Гарна ялинкова прикраса в школу Прикраса на ялинку Новорічна прикраса в дитячий садок Новорічна ялинкова прикраса своїми руками Дід мороз на ялинку

У подарунок на новий рік також можна зробити красиву святкову листівку. Будь-хто буде радий такому презенту. Цей вид виробів припаде до душі всім від малого до великого. Можна зробити дуже химерну і красиву з величезною кількістю деталей і елементів, а можна піддасться сучасним течіям і зробити мінімалістичну листівку. Обидва варіанти будуть виглядати чудово, адже таку саморобку ви робите своїми руками і з душею.

Поробка на новий рік Листівка на новий рік поробка в школу Гарна листівка своїми руками Проста листівка на новий рік Новорічна листівка Листівка новорічна своїми руками для дітей

Новий рік час теплого чаю, старих добрих різдвяний фільмів. Радуйте себе приємними дрібницями адже ми самі робимо наше життя щасливим, замість нас його ніхто не проживе. Знаходьте час для радості, сім’ї коханих і рідних. Всі ми знаємо стару добру приказку щастя в очах того хто дивиться (Счастье в глазах смотрящего). Дивіться на світ з позитивом теплом і турботою, і він вам обов’язково відповість тим же. Неприємності траплятися, але ми їх переживемо!)

Rating
( 3 , average 5 from 5 )
Саморобки з паперу
Comments: 1
  1. Мілана

    Для дітей просто ідеальний варіант, на Новий Рік особливо під час канікул, буде чим зайняти дитя :idea: :lol:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: