Як зробити блокнот Скрапбукінг?

скрапбукинг

Паперові вироби бувають різні і кожен знайде для себе щось цікаве.

Скрабукінг – це вид паперової творчості, складається з двох слів вирізати і зошит. Використовується для творчого оформлення блокнотів і зошитів, щоб зберегти приємні спогади.

Скрабукінг це най дівчаче хобі

Кожна дівчинка любить наклейки листівочки, щось майструвати своїми руками. Зараз на полицях магазинів безліч різного декору, який можна використовувати в творчості.

Основна ідея скрабукінга – це зберегти приємні спогади, в зробленому своїми руками блокноті. Це можуть бути фото з подорожі, свят, дитячі фото. Так само дуже популярні блокноти для новонароджених дітей, молоді матусі хочуть зберегти кожну дрібницю пов’язану зі своїм малюком. Адже діти так швидко ростуть. Блокноти для малюків особливо милі так як, в них мами зберігають перші фото своєї крихітки від фото УЗД до радісної усмішки в перший день народження.

Так само ви можете зробити блокнот своїми руками для мандрівок. В скраб блокнот ви можете вклеїти не тільки фото, але і зберегти квитки на потяг чи електричку. Зробити кишеньку і зберегти етикетку від найсмачнішої цукерки.

Для того, щоб освоїти цей вид творчості багато часу не потрібно. Якщо ви хочете просто спробувати зробити один блокнот своїми руками вам знадобиться:

 • Блокнот;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Різнокольоровий папір (є спеціальний для скрабукінга);
 • Наклейки;
 • Різнокольорові ручки.

У процесі ви зрозумієте якщо ви хочете займатися такими паперовими виробами на професійному рівні, а може навіть заробляти на цьому. вам знадобитися:

 1. Папір для скрабукінга;
 2. Альбоми;
 3. Кільця для альбомів;
 4. Різноманітний декор (знадобитися все і побільше);
 5. Братс (гвоздики);
 6. Люверси;
 7. Висічки;
 8. Фарби та лаки;
 9. Клейові матеріали;
 10. Різноманітні інструменти (килимок що самовідновлюється, дирокол, макетний ніж, дошка для біговки;
 11. Установник люрексів;
 12. Фігурні ножиці;
 13. Штампінг.

Ідеї ​​для блокнотів

Скрабукінг Скрабукінг для починаючих Картинки для сторінок скрабукінга Скраб блокнот Скрабукінг мастер клас Скрабукінг шаблони для блокнотів Скрабукінг фотоальбом Скрабукінг для починаючих весільний скрабукінг

Як зробити блокнот Скрапбукінг?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *