Про нас

Ви шукали, як зробити красиву і просту саморобку з паперу? Ви прийшли в потрібне місце. На нашому сайті, ви знайдете величезну кількість ідей для творчості. Ми зібрали безліч фото і схем, за допомогою яких, ви з легкістю зможете зробити будь-яку із запропонованих нами виробів.

Дотримуючись наших інструкцій, будь аркушик паперу в ваших руках, може перетворитися в забавну тваринку, квітка, контейнер, листівку і багато іншого. Адже вироби з паперу, це так легко, весело і головне бюджетно. Такий вид творчості підходить не тільки дітям, а й дорослим. Ми постаралися знайти для вас якомога більше технік і варіантів застосування паперу в творчості.

Наша команда не стоїть на місці, ми продовжуємо розвиватися і готувати для вас, все більше і більше цікавих статей. Текст наших статей пишемо самі, картинки беремо з відкритих джерел, відео з YouTube.
Якщо у вас виникнуть питання пов’язані з авторським правом, ви можете написати нам сюди. Після підтвердження авторства (картинки або відео), за вашим бажанням, матеріали будуть видалені.

Саморобки з паперу