Поробка космос

Поделки космос сделать из бумаги

Багатьох дітей захоплює космос, особливо хлопчиків. Вони уявляють себе першовідкривачами далеких галактик, мужніми і сильними космонавтами. Яким нестрашні невагомість і незвідані далі. І головне підтримати їх фантазії і політ думки. Батьки можуть оживити ці ігри за допомогою моделей космічних кораблів, скафандрами, все це просто зробити з паперу.

Не потрібно недооцінювати паперові вироби, і хоч нам і здається, що пластикова ракета буде більш надійною, яскравою, прослужить вірою і правдою багато років. Але насправді та ж ракета, зроблена з малюком в компанії батьків або друзів, означатиме для дитини набагато більше.

Вироби з паперу простий спосіб зайняти дитину чимось цікавим, відволікти від гаджетів і екранів, які оточують сучасну людини всюди. У формі гри ви можете згадати кольори, форми, цифри, дитина навіть не помітить, що ви з ним займаєтеся навчанням.

Космічні паперові фігурки, це не тільки ракети і скафандри. А ще всілякі інопланетяни, а тут фантазувати можна до нескінченності. У таких виробах можна застосовувати різноманітні кольори, текстури. Дуже просто зробити персонажа кумедним і цікавим, дайте своїй дитині пофантазувати, нехай малюк зробить персонажа таким, як йому хочеться. Можливо з першого разу, він вийде не красивим, але в цій грі важлива не краса, а розвиток фантазії дитини, вміння відстояти свою думку, зробити самостійний вибір без допомоги в батьків.

Грайте розважайтеся, ми підібрали для вас кілька варіантів паперових виробів в темі космос.

Ракета з паперу

Ракета з паперу

Нам знадобитися

 • Кольоровий картон
 • Кольоровий папір
 • Ножиці
 • Клей

Почнемо роботу

 1. Для початку зробимо основу, візьміть картон і скрутіть його в трубку.
 2. Склейте картон, щоб він тримав форму. Основа практично готова.
 3. Для гарної термодинаміки, робимо нашій ракеті загострений носик. Скрутіть в конус невеликий шматочок картону.
 4. Приклейте носик до основи.
 5. Далі залишається тільки задекорувати ракету.
 6. Ракета готова

Паперова ракета Макет великої ракети Яскрава паперова ракета Проста ракета Зробити паперову ракету своїми руками Вироби з паперу ракета

Інопланетянин на паличці

Інопланетянин на паличці

Для цієї поробки нам знадобиться

 • Кольоровий картон
 • Палички або трубочки
 • Декоративні елементи (гудзики, намистинки, стрічки)
 • Ножиці
 • Клей

Почнемо роботу

 1. Виготовити таку іграшку дуже просто і швидко. Виріжте форму для основи майбутнього інопланетянина. Це можуть бути овали, кола, квадрати, трикутники. Фігури повинні бути парними
 2. Далі беремо дві однакові фігури. В середині однієї розміщуємо трубочку, другою накриваємо і склеюємо їх разом. Трубочка повинна розташовуватися всередині, між двох картонних фігур.
 3. Основа на паличці готова, далі декоруємо на свій смак.
 4. Готово.

Макет на дитяче свято скафандр Паперовий інопланетянен Проста іграшка космос Космос паперова поробка Інопланетянин на паличці іграшка Яскраві поробки з паперу

Інші види виробів

Космонавт з паперу Космічні скафандри з паперу

Поробка космос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *