Орігамі це просто, знайомство з технікою орігамі

Орігамі це просто, знайомство з технікою орігамі

Орігамі це стародавне Японське мистецтво створення фігурок з паперу. Початком розвитку цієї техніки вважається XVII ст. н.е. воно оповите таємницями легендами і ми познайомимося з однією з них.

Легенда про паперових журавликів

Можливо, ви і раніше чули історії про тисячу паперових журавликів орігамі, які приносять щастя. Але як саме з’явилася ця легенда, знають не всі. Основна думка така, щоб стати щасливішим потрібно зробити 1000 паперових журавликів і роздати їх своїм коханим, друзям і родичам.

Легенда свідчить, жив один бідний майстер, його серце було добрим, а помисли світлими. Цілими днями він майстрував паперових журавликів і роздавав їх перехожим і дітям.

Одного разу майстер подарував свого журавлика ченцеві мандрівнику, той прийняв його подарунок. І сказав «Твоє мистецтво зробить тебе багатим. Виготовляй фігурки, але пам’ятай: під час роботи потрібно відректися від усього навкруги. Нехай навіть навколо тебе йде війна, ніщо не повинно тебе відволікати» Майстер прислухався до ченця і продовжував займатися виготовленням журавлів.

Через деякий час на рідну землю майстра прийшла війна, вороги захоплювали і спустошували міста і села. Люди були у відчаї, але майстер не припиняв роботу над журавликами. І в один день до нього прийшли місцеві жителі, вони хотіли запитати, чому він не діє, не допомагає в боротьбі з ворогом, а байдуже майструє своїх журавликів.

Гості увірвалися в будинок майстра і були вражені кількістю паперових фігур, їх було близько тисячі. А сам майстер нерухомо сидів і продовжував майструвати чергового журавлика, і коли він закінчив, паперовий журавлик ожив і злетів з рук майстра і полетів у вікно. Місцеві жителі вперше повірили в чудо, знайшли сили здолати ворога, і мир відновився на рідних землях майстра.

Спробуйте і ви зробити орігамі журавлика на щастя

Орігамі журавлик з паперу

Для виготовлення виробу орігамі з паперу вам знадобиться

 • Папір;
 • Ножиці;
 • Клей;
 • Олівці.

Ми підібрали для вас не тільки схему виготовлення орігамі журавлика, а й багато інших цікавих схем. Виготовлення фігурок орігамі підійде для дорослих і дітей, веселіше всього звичайно робити це разом, будьте впевнені, ваш малюк буде в захваті.

З оргігамі можна зробити

 1. Прості орігамі тварини;
 2. Виготовлення орігамі іграшки;
 3. Декор з орігамі метеликів;
 4. Зброя орігамі;
 5. Орігамі квіти;
 6. Складні орігамі іграшки.

Орігамі тварини

Найбільше схем орігамі з виготовлення звірів і це не дивно. Адже найцікавіше зробити якусь тваринку. Це все нам знайоме і близьке, всі ми знаємо, як виглядає котик або собачка. І так весело зробити орігамі фігурку такою схожою на своїх хатніх улюбленців. Кілька цікавих схем як зробити орігамі тварини.

Орігамі для починаючих песик Орігамі відео схема орігамі з паперу схеми коала Як зробити орігамі з паперу Орігамі для починаючих Орігамі Орігамі для дітей Орігамі для дітей пінгвін Як зробити орігамі Дуже проста паперова поробка орігамі Поробка з паперу

Орігамі відео

Добре якщо ви натрапили на просту схему, і ви легко можете розібратися в її виготовленні. Але як іноді складно зрозуміти, що там зробили з цим крихітним аркушем, важко розгледіти всі деталі і тонкощі, тоді вам на допомогу приходить відео уроки. Для орігамі це особливо актуально іноді без відео зовсім не розібратися. Ми підібрали для вас кілька цікавих уроків.

Орігамі іграшки

Виробами з паперу часто займаються діти. І як цікаво зробити саморобку самостійно, а якщо вона ще зможе стати іграшкою. Це точно сподобається дитині. Якщо ви хвилюєтесь, що орігамі занадто складне мистецтво для малюка, то просто варто підібрати схему легше, оберіть виріб з паперу за віком для вашї дитини.

Орігамі інструкція іграшка Орігамі мастер клас Орігамі з паперу Орігамі пошагово Легке орігамі Орігамі паперова сукня Орігамі своїми руками Поробки орігамі Орігамі іграшка Проста орігамі закладка

Кілька цікавих схем

Rating
( 2 , average 3.5 from 5 )
Саморобки з паперу
Comments: 1
  Залишити відповідь

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: