Моделі з паперу та картону: основи та тонкощі роботи зі схемами

модели из бумаги

Папір і картон – не просто канцелярські матеріали. Це основа для створення найрізноманітніших виробів – від примітивних літачків і корабликів, до кулеметів, вантажівок, джипів і космічних кораблів. Готові вироби можуть використовуватися в якості сувенірів, іграшок для дітей, подарунків як декоративні елементи інтер’єру і т. д.

Моделі з паперу

Створювати якісні моделі можна зі звичайного паперу для друку, щільністю в 80 г / м. Бажано віддавати перевагу білим листам, але не обов’язково. Для склеювання виробу, підійдуть силікатний клей або звичайний ПВА. Заздалегідь підготуйте все, що може знадобитись під час роботи лінійка, олівець, ножиці, циркуль, ластик, канцелярський ніж. Моделі з паперу це весела розвага для малечі і дорослих, схему можна обрати будь яку, від елементарної до складної багатокомпонентної . Для першої роботи краще обрати щось просте, що не потребує складних розрахунків. Це можуть бути тюльпан, ялинка, голуб, лебідь, шкатулка, ваза. З кожною новою роботою у вас виходитиме все краще, і рука сама потягнеться до складніших схем.

Моделі з картону

Картон – більш щільний і жорсткий папір, працювати з нимдещо складніше. Але готові моделі виходять більш міцними і краще зберігають форму. Часто майстри використовують спеціальний акварельний картон, одно- і двосторонній кольоровий картон, гофрокартон – все залежить від обраного проекту і дизайнерської ідеї. Завдяки жорсткості і стійкості з щільного паперу можна створювати функціональні предмети. Новачкам можна спробувати виготовити скриньку, вертушку, човен, катер. Професіонал за кілька годин впорається зі створенням настільної іграшки «ліфт для кульки», колеса для хом’яка і навіть можна зробити деякі меблі. Такі вироби з задоволенням роблять як маленькі діти, так і дорослі.

Розгортки з паперу

Моделювання з паперу та картону – досить складна і копітка робота. Неможливо повторити модель, тільки побачивши її зображення. Найпростіше працювати з готовими схемами. Це своєрідні заготовки, які можна роздрукувати на принтері для подальшого вирізання, склеювання, з’єднання, згинання. Зазвичай до розгортки є інструкція, де покроково розписаний кожен етап роботи зі схемою, що багаторазово спрощує завдання для майстра. Йому потрібно тільки обрати схему яка сподобається найбільше і чітко слідувати вказівкам.

Як зробити модель з паперу

Виготовити таку саморобку дуже просто. Якщо ви вибрали просто роздрукувати готовий варіант то досить просто обрати відповідну картинку роздрукувати, вирізати і склеїти модель. Так само ви можете намалювати модель самостійно. Це веселе і цікаве заняття для дітей і дорослих.

Моделі з паперу Дитячі моделі з паперу Лосяш Їжачок з паперу Равлик з паперу Схема для вирізання Кенгуру з паперу готова схема Схема машинки з паперу Пікачу з паперу Куб з емоціями з паперу Простий пінгвін з паперу Машинка з паперу паперовий пінгвін Літак з паперу Бурундучок паперова схема Сова з паперу Простий паперовий олень Песик з паперу Паперовий губка боб Проста свинка з паперу Паперовий тигр Крош з паперу

Rating
( 3 , average 5 from 5 )
Саморобки з паперу
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: