Квіллінг

Квіллінг зробити картину своїми руками

Для початку розберемося, що таке квіллінг. Квіллінг – це мистецтво виготовлення об’ємних і плоских виробів з паперу, методом скручування вузьких довгих паперових смуг в спіраль.

Це досить простий різновид виробів з паперу потрібно просто купити набір для квілінгу. У наборі багато готових довгих різнокольорових смуг з паперу. Ваше завдання помістити ці смуги в картинку. Залежно від того, яку картинку ви хочете отримати таким чином формуйте ваш виріб.

Для того щоб саморобка вийшла красивою намалюйте тонкими лініями контур фігури. Так вам буде легше сформувати картину.

Квілінг з паперу

У техніці квілінг працюють як досвідчені митці, так і маленькі діти. Адже скрутити папір в кружечок дуже просто. Складнощі починатися тоді коли ви починаєте формувати вашу картинку. Для дітей це прості малюнки, для дорослих вироби складніше. Такими паперовими орнаментами можна прикрасити листівку, декорувати картину, застосування цієї техніки дуже різноманітне.

Які матеріали краще використовувати для квілінгу

Все залежить від вашої картинки, яку ви хочете отримати. Краще використовувати яскравий папір, так ваш паперовий виріб буде виглядати барвисто і таким, що запам’ятовується. Для основи, на яку будете кріпити візерунок, краще обрати щільний картон, він буде добре тримати форму, і картина не буде згинатися. Використовуйте безбарвний клей, так як в процесі роботи ви можете випадково забруднити вже приклеєні елементи.

Що вам знадобиться при виготовлення паперової виробу своїми руками в техніці квілінг.

виготовлення квілінгу

  1. Папір для квілінгу
  2. Щільний картон для основи
  3. Клей
  4. Ножиці
  5. Олівець

Як бачите зовсім не багато.

Квілінг це відмінне хобі, яке розвиває почуття прекрасного, вчить концентруватися на тому, що ти робиш. Допомагає відволіктися від проблем. Вироби з паперу своїми руками це відмінний подарунок, зроблений з душею.

Ми підготували для вас багато різних прикладів паперових виробів в техніці квілінг. Ми розділили їх на прості вироби для дітей і більш складні для дорослих. Так само підібрали кілька навчальних відео, переглянувши які ви точно зможете зробити будь-яку паперову саморобку.

Як зробити картинку в техніці квілінг

Квілінг для дітей

прості схеми квілінгу для дітей Квілінг картинка Інструкція квілінг Квілінг своїми руками квілінг картинки Різнокольоровий папір квілінг просто квілінг

Приклади поробок в техніці квілінг

схеми квілінг Квілінг використання на откритках Квілінг з паперу Картинки в техніці квілінг Квілінг своїми руками із паперу Квілінг різнокольорові картинки Квілінг інструкція Квілінг своїми руками Квілінг гарний декор Поробка з паперу Саморобка квілінг Квілінг гарна інструкція Поробка з паперу на працю Поробка з паперу в техніці квілінг Карртинка в техніці  квілінг Квілінг прсто поробка з паперу в техніці квілінг

Поробка квілінг візерунки

Узор для квілінгу Квілінг інструкція Квілінг трафарет квілінг контур

Квіллінг

Один коментар до “Квіллінг

  1. Бачила в магазині готові набори для квілінгу, зараз навіть вирізати заготовки не потрібно 💡

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *